| Wapń | 0mg |
|---|---|
| Węglowodany ogółem | 2G |
| Nazwa produktu | Proszek MSM |
| Typ | proszek |
| Kalorie | 10 |
| Czystość | 99,95 |
|---|---|
| Wygląd | Biały proszek |
| Norma testowa | USP |
| Zawartość wody | 0,13% |
| Rozmiar siatki | 20-40 oczek |
| Czystość | 99,96 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,71 |
| Białko | 0g |
|---|---|
| Witamina C | 0mg |
| cholesterol | 0mg |
| Wielkość porcji | 1 łyżeczka (3,5 g) |
| Składniki | Metylosulfonylometan |
| Czystość | 99,9 |
|---|---|
| Wygląd | biały proszek |
| Norma testowa | USP 43 |
| Zawartość wody | 0,12% |
| Rozmiar siatki | 40-60 oczek |
| Czystość | 99,9 |
|---|---|
| Wygląd | Biały proszek |
| Norma testowa | USP 43 |
| Zawartość wody | 0,12% |
| Rozmiar siatki | 40-60 oczek |
| Czystość | 99,96 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,73 |
| Używa | Stosowany jako suplement diety i dodatek do żywności |
|---|---|
| Temperatura topnienia | −59 °C |
| Nazwa produktu | MSM Metylosulfonylometan |
| Wygląd | Biały krystaliczny proszek |
| Rozpuszczalność | Rozpuszczalny w wodzie, alkoholu i eterze |
| Czystość | 99,95 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,73 |
| Czystość | 99,95 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,73 |