| Ασβέστιο | 0 mg |
|---|---|
| Συνολικός υδατάνθρακας | 2g |
| Όνομα προϊόντων | Σκόνη MSM |
| Τύπος | σκόνη |
| Θερμίδες | 10 |
| αγνότητα | 99.95 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,13% |
| Μέγεθος πλέγματος | 20-40mesh |
| Αγνότητα | 99.96 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Σημείο Τήξεως@760mmHg | 108,5-110,5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,71 |
| Πρωτεΐνη | 0G |
|---|---|
| βιταμίνη C | 0 mg |
| Χοληστερόλη | 0 mg |
| Εξυπηρετώντας μέγεθος | 1 κουταλάκι του γλυκού (3.5g) |
| Συστατικά | Methylsulfonylmethane |
| Αγνότητα | 99.9 |
|---|---|
| Εμφάνιση | άσπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP 43 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,12% |
| Μέγεθος πλέγματος | 40-60mesh |
| Αγνότητα | 99.9 |
|---|---|
| Εμφάνιση | άσπρη σκόνη |
| πρότυπα δοκιμής | USP 43 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,12% |
| Μέγεθος πλέγματος | 40-60 mesh |
| αγνότητα | 99.96 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται ως συμπλήρωμα διατροφής και ως πρόσθετο τροφίμων |
|---|---|
| Σημείο τήξης | -59 °C |
| Ονομασία προϊόντος | MSM Μεθυλσουλφονυλομεθάνιο |
| Εμφάνιση | Άσπρη κρυστάλλινη σκόνη |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό, αλκοόλ και αιθέρα |
| Αγνότητα | 99.95 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |
| Αγνότητα | 99.95 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |