| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
|---|---|
| Certifications | GMP, NSF, Non-GMO |
| Servings Per Container | 90 |
| Allergens | Gluten-free, Dairy-free, Soy-free |
| Application | Dietary Supplement |
| Wapń | 0mg |
|---|---|
| Węglowodany ogółem | 2G |
| Nazwa produktu | Proszek MSM |
| Typ | proszek |
| Kalorie | 10 |
| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
|---|---|
| Particle Size | 20-40mesh |
| Concentration | Pharmaceutical Grade |
| Type | Powder |
| Total Heavy Metals | <3 |
| Okres przydatności do spożycia | 4 lata |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Product_name | Proszek MSM |
| Wegański | Tak |
| Korzyści | Wspomaga zdrowie stawów, skóry, włosów i paznokci oraz detoksykację |
| Certifications | GMP, NSF, Non-GMO |
|---|---|
| Assay | NLT 99.9% |
| Concentration | Pharmaceutical Grade |
| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
| Allergens | Gluten-free, Dairy-free, Soy-free |
| Cholesterol | 0mg |
|---|---|
| Cas Number | 67-71-0 |
| Origin | Zhuzhou City ,China |
| Servings Per Container | 90 |
| Characteristics | Fine Powder |
| Używa | Stosowany jako suplement diety i dodatek do żywności |
|---|---|
| Temperatura topnienia | −59 °C |
| Nazwa produktu | MSM Metylosulfonylometan |
| Wygląd | Biały krystaliczny proszek |
| Rozpuszczalność | Rozpuszczalny w wodzie, alkoholu i eterze |
| Białko | 0g |
|---|---|
| Potas | 0mg |
| Witamina C0mg | 0mg |
| Składniki | Metylosulfonylometan |
| Porcji w opakowaniu | 90 |
| Nazwa produktu | Proszek MSM |
|---|---|
| Porcji w opakowaniu | 90 |
| Wielkość porcji | 1 łyżeczka (3,5 g) |
| Składniki | Metylosulfonylometan |
| Sód | 0mg |
| Ciśnienie pary | 00,7 mmHg Przy 25°C |
|---|---|
| Gęstość | 10,5 G/cm3 |
| Temperatura topnienia | −59 °C |
| Nazwa produktu | MSM Metylosulfonylometan |
| Wzór chemiczny | CH3SO2CH3 |