| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
|---|---|
| Certifications | GMP, NSF, Non-GMO |
| Servings Per Container | 90 |
| Allergens | Gluten-free, Dairy-free, Soy-free |
| Application | Dietary Supplement |
| Ασβέστιο | 0 mg |
|---|---|
| Συνολικός υδατάνθρακας | 2g |
| Όνομα προϊόντων | Σκόνη MSM |
| Τύπος | σκόνη |
| Θερμίδες | 10 |
| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
|---|---|
| Particle Size | 20-40mesh |
| Concentration | Pharmaceutical Grade |
| Type | Powder |
| Total Heavy Metals | <3 |
| Διάρκεια ζωής | 4 χρόνια |
|---|---|
| Εμφάνιση | Λευκός κρυσταλλικός |
| Όνομα_προϊόντος | Σκόνη MSM |
| Βέγκαν | Ναί |
| Οφέλη | Υποστηρίζει την υγεία των αρθρώσεων, την υγεία του δέρματος, των μαλλιών και των νυχιών και την αποτ |
| Certifications | GMP, NSF, Non-GMO |
|---|---|
| Assay | NLT 99.9% |
| Concentration | Pharmaceutical Grade |
| Ingredients | Methylsulfonylmethane (MSM) |
| Allergens | Gluten-free, Dairy-free, Soy-free |
| Cholesterol | 0mg |
|---|---|
| Cas Number | 67-71-0 |
| Origin | Zhuzhou City ,China |
| Servings Per Container | 90 |
| Characteristics | Fine Powder |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται ως συμπλήρωμα διατροφής και ως πρόσθετο τροφίμων |
|---|---|
| Σημείο τήξης | -59 °C |
| Ονομασία προϊόντος | MSM Μεθυλσουλφονυλομεθάνιο |
| Εμφάνιση | Άσπρη κρυστάλλινη σκόνη |
| Διαλυτότητα | Διαλυτές σε νερό, αλκοόλ και αιθέρα |
| Πρωτεΐνη | 0G |
|---|---|
| Κάλιο | 0 mg |
| Βιταμίνη C0mg | 0 mg |
| Συστατικά | Methylsulfonylmethane |
| Servings ανά εμπορευματοκιβώτιο | 90 |
| Όνομα προϊόντων | Σκόνη MSM |
|---|---|
| Servings ανά εμπορευματοκιβώτιο | 90 |
| Εξυπηρετώντας μέγεθος | 1 κουταλάκι του γλυκού (3.5g) |
| Συστατικά | Methylsulfonylmethane |
| Νάτριο | 0 mg |
| Πίεση ατμού | 00,7 mmHg σε 25 °C |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 1.5 g/cm ³ |
| Σημείο τήξης | -59 °C |
| Ονομασία προϊόντος | MSM Μεθυλσουλφονυλομεθάνιο |
| Χημικός τύπος | CH3SO2CH3 |