| Zuiverheid | 99.94 |
|---|---|
| verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,73 |
| zuiverheid | 99.9 |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| Testnorm | USP 43 |
| Watergehalte | 0,12% |
| Maaswijdte | 40-60mesh |
| Dampdruk | 00,7 mmHg bij 25°C |
|---|---|
| Dichtheid | 1.5 g/cm ³ |
| Smeltpunt | -59 °C |
| Naam van het product | MSM Methylsulfonylmethaan |
| Chemische Formule | CH3SO2CH3 |
| Zuiverheid | 99.96 |
|---|---|
| Verschijning | Wit Poeder |
| testnorm | USP |
| Watergehalte | 0,12% |
| Mesh Size | 40-60mesh |
| zuiverheid | 99.9 |
|---|---|
| Verschijning | Wit Poeder |
| Testnorm | USP 43 |
| Watergehalte | 0,12% |
| Maaswijdte | 40-60mesh |
| Zuiverheid | 99.95 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,74 |
| Zuiverheid | 99.95 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,74 |
| zuiverheid | 99.96 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Smeltpunt bij 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Bulkdichtheid | 0,68 |
| Puurheid | 99,95 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,67 |
| Zuiverheid | 99.96 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,73 |