| Czystość | 99,98 |
|---|---|
| Wygląd | biały proszek |
| Norma testowa | USP 41 |
| Zawartość wody | 0,14% |
| Rozmiar siatki | 40 oczek |
| Czystość | 99,98 |
|---|---|
| Wygląd | biały proszek |
| Norma testowa | USP 42 |
| Zawartość wody | 0,14% |
| Rozmiar siatki | 60 oczek |
| Czystość | 98-102% |
|---|---|
| Czystość chromatograficzna | 99,97% |
| Wygląd | biały proszek |
| Norma testowa | USP42 |
| Zawartość wody | 0,16% |
| kolor | biały proszek |
|---|---|
| Nazwa | Suplement MSM dla koni |
| Zapach | Bezwonny |
| Czystość | Wysoka czystość |
| Szczegóły pakowania | Bęben światłowodowy z workiem 25 kg |
| Czystość | 99,92 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,74 |
| Czystość | 99,98 |
|---|---|
| Wygląd | biały proszek |
| Norma testowa | USP 41 |
| Zawartość wody | 0,14% |
| Rozmiar siatki | 40 oczek |
| Aplikacja | Suplement diety |
|---|---|
| Wygląd | biały proszek |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,84 |
| Typ | Syntezy Materiałowe Półprodukty |
|---|---|
| Wygląd zewnętrzny | biały proszek |
| Uszczelka | Bęben na papier 25 kg |
| Rozmiar | Nie więcej niż 20% przez 60mesh |
| Szczegóły pakowania | Bęben na papier 25kg z paletą |
| Czystość | 99,98 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Stuknij Gęstość | 0,88 |
| Czystość | 99,95 |
|---|---|
| Wygląd | Biały krystaliczny |
| Zapach | Bezwonny |
| Temperatura topnienia przy 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Gęstość nasypowa | 0,73 |