| Αγνότητα | 99.98 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP 41 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,14% |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mesh |
| αγνότητα | 99.98 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| πρότυπα δοκιμής | USP 42 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,14% |
| Μέγεθος πλέγματος | 60mesh |
| αγνότητα | 98-102% |
|---|---|
| Χρωματογραφική αγνότητα | 99.97% |
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP42 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,16% |
| Χρώμα | Ασπρη σκόνη |
|---|---|
| Όνομα | Συμπλήρωμα MSM για το άλογο |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Αγνότητα | Υψηλή αγνότητα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25kg τύμπανο ινών κιβωτίων χαρτοκιβωτίων τσαντών |
| Καθαρότητα | 99.92 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Λευκός κρυσταλλικός |
| Οσμή | ΑΟΣΜΟΣ |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Χύδην πυκνότητα | 0,74 |
| Αγνότητα | 99.98 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Ασπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP 41 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,14% |
| Μέγεθος πλέγματος | 40mesh |
| Εφαρμογή | διαιτητικό συμπλήρωμα |
|---|---|
| Εμφάνιση | άσπρη σκόνη |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,84 |
| Τύπος | Υλικοί μεσάζοντες συνθέσεων |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Συσκευασία | 25kg τύμπανο εγγράφου |
| Μέγεθος | Όχι περισσότεροι από 20% μέσω 60mesh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25kg τύμπανο εγγράφου με την παλέτα |
| Αγνότητα | 99.98 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Πυκνότητα βρυσών | 0,88 |
| Αγνότητα | 99.95 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Σημείο Τήξεως@760mmHg | 108,5-110,5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |