| Zuiverheid | 99.98 |
|---|---|
| Verschijning | Wit Poeder |
| Testnorm | USP 41 |
| Watergehalte | 0,14% |
| Mesh Size | 40mesh |
| zuiverheid | 99.98 |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| testnorm | USP 42 |
| Watergehalte | 0,14% |
| Maaswijdte | 60mesh |
| zuiverheid | 98-102% |
|---|---|
| Chromatografische Zuiverheid | 99.97% |
| Verschijning | Wit poeder |
| Testnorm | USP42 |
| Watergehalte | 0,16% |
| Kleur | Wit poeder |
|---|---|
| Naam | MSM-Supplement voor Paard |
| Geur | Geurloos |
| Zuiverheid | Hoge Zuiverheid |
| Verpakking Details | 25kg de trommel van de de doosvezel van het zakkarton |
| Zuiverheid | 99.92 |
|---|---|
| Verschijning | Wit kristallijn |
| Geur | GEURLOOS |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,74 |
| Zuiverheid | 99.98 |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| Testnorm | USP 41 |
| Watergehalte | 0,14% |
| Maaswijdte | 40mesh |
| Toepassing | dieetsupplement |
|---|---|
| Verschijning | wit poeder |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| bulkdichtheid | 0,84 |
| Type | Synthesen Materiële Tussenpersonen |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| Verpakking | 25kg document trommel |
| Grootte | Neen meer dan 20% door 60mesh |
| Verpakking Details | 25kg document trommel met pallet |
| Zuiverheid | 99.98 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Kraandichtheid | 0,88 |
| Zuiverheid | 99.95 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Smeltpunt bij 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Bulkdichtheid | 0,73 |