| Saflık | 99.94 |
|---|---|
| Dış görünüş | Beyaz Kristal |
| Koku | Kokusuz |
| Erime Noktası@760mmHg | 108.5-110.5 ℃ |
| Kütle yoğunluğu | 0,73 |
| Saflık | 99.97 |
|---|---|
| paket | 25kg |
| Koku | Kokusuz |
| Erime Noktası@760mmHg | 108.5-110.5 ℃ |
| Kütle yoğunluğu | 0,73 |
| Seviye | İlaç Derecesi |
|---|---|
| Raf ömrü | 4 yıl |
| Menşei | Zhuzhou şehri, Çin |
| Erime Noktası@760mmHg | 108.5-110.5 ℃ |
| Kütle yoğunluğu | 0,84 |
| Depolamak | Serin, kuru bir yerde saklayın |
|---|---|
| kullanımlar | Besin Takviyesi ve Gıda Katkı Maddesi Olarak Kullanılır |
| Tatmak | Tatsız |
| Kaynama noktası | 101,6°C |
| yoğunluk | 1.5 G/cm3 |
| Tahlil | %98-102 |
|---|---|
| Kromatografik Saflık | %99,8 |
| Dış görünüş | Beyaz Kristal |
| test standardı | USP |
| Su içeriği | %0,15 |
| Saflık | 99.94 |
|---|---|
| Dış görünüş | Beyaz Kristal |
| Koku | Kokusuz |
| Erime Noktası@760mmHg | 108.5-110.5 ℃ |
| Kütle yoğunluğu | 0.70 |
| Saflık | 99.9 |
|---|---|
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| test standardı | USP 43 |
| Su içeriği | %0,12 |
| Ağ Boyutu | 40-60 ağ |
| Tahlil | 99.99 |
|---|---|
| Dış görünüş | Beyazdan kirli beyaza kristal |
| uzmanlık | E. coli tespit edilmedi |
| Ağ Boyutu | 20-40 ağ |
| Seviye | USP Sınıfı |
| Ambalaj bilgileri | 25 kg/kraft torba, karton, fiber davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Menşe yeri | Zhuzhou, Çin |
| Marka adı | Zhuzhou Hansen |
| Sertifika | ISO9001, HALAL, KOSHER, FSSC22000 |
| Saflık | %98-102 |
|---|---|
| Kromatografik Saflık | %99,97 |
| Dış görünüş | Beyaz toz |
| test standardı | USP42 |
| Su içeriği | %0,16 |