| Zuiverheid | 99.94 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,73 |
| zuiverheid | 99.97 |
|---|---|
| Pakket | 25KG |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,73 |
| Rang | Pharmarang |
|---|---|
| Houdbaarheid | 4years |
| Oorsprong | zhuzhoustad, China |
| Smeltpunt bij 760 mmHg | 108,5-110,5 ℃ |
| Bulkdichtheid | 0,84 |
| opslag | Opslag in een Koele, Droge Plaats |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt als voedingssupplement en als voedseladditief |
| Smaak | Smaakloos |
| Kookpunt | 1010,6°C |
| Dichtheid | 1.5 g/cm ³ |
| Analyse | 98-102% |
|---|---|
| Chromatografische Zuiverheid | 99.8% |
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Testnorm | USP |
| Watergehalte | 0,15% |
| zuiverheid | 99.94 |
|---|---|
| Verschijning | Witte Kristallijn |
| Geur | Geurloos |
| Het smelten Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Bulkdichtheid | 0,70 |
| Zuiverheid | 99.9 |
|---|---|
| Verschijning | wit poeder |
| testnorm | USP 43 |
| Watergehalte | 0,12% |
| Mesh Size | 40-60mesh |
| Analyse | 99.99 |
|---|---|
| Verschijning | Wit aan gebroken witte kristallijn |
| specialiteit | Geen E. ontdekt coli |
| Maaswijdte | 20-40mesh |
| Rang | USP-Rang |
| Verpakking Details | 25 kg/kraftzak, doos, vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Plaats van herkomst | Zhuzhou, China |
| Merknaam | Zhuzhou Hansen |
| Certificering | ISO9001, HALAL, KOSHER, FSSC22000 |
| zuiverheid | 98-102% |
|---|---|
| Chromatografische Zuiverheid | 99.97% |
| Verschijning | Wit poeder |
| Testnorm | USP42 |
| Watergehalte | 0,16% |