| Αγνότητα | 99.94 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |
| αγνότητα | 99.97 |
|---|---|
| Συσκευασία | 25KG |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,73 |
| Βαθμός | Βαθμός Pharma |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 4years |
| Προέλευση | πόλη zhuzhou, Κίνα |
| Σημείο Τήξεως@760mmHg | 108,5-110,5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,84 |
| αποθήκευση | Κατάστημα σε μια δροσερή, ξηρά θέση |
|---|---|
| Χρήση | Χρησιμοποιείται ως συμπλήρωμα διατροφής και ως πρόσθετο τροφίμων |
| Γούστο | Αγευστος |
| Σημείο βρασμού | 1010,6°C |
| Σφιχτότητα | 1.5 g/cm ³ |
| Δοκιμή | 98-102% |
|---|---|
| Χρωματογραφική αγνότητα | 99.8% |
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Πρότυπα δοκιμής | USP |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,15% |
| αγνότητα | 99.94 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρος κρυστάλλινος |
| Μυρωδιά | Odorless |
| Τήξη το Point@760mmHg | 108.5-110.5℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | 0,70 |
| Αγνότητα | 99.9 |
|---|---|
| Εμφάνιση | άσπρη σκόνη |
| πρότυπα δοκιμής | USP 43 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,12% |
| Μέγεθος πλέγματος | 40-60mesh |
| Δοκιμή | 99.99 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Λευκό off-white σε κρυστάλλινο |
| ειδικότητα | Κανένα Ε. COLI που ανιχνεύεται |
| Μέγεθος πλέγματος | 20-40mesh |
| Βαθμός | Βαθμός USP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσάντα 25kg/kraft, χαρτοκιβώτιο, τύμπανο ινών |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Zhuzhou, Κίνα |
| Μάρκα | Zhuzhou Hansen |
| Πιστοποίηση | ISO9001, HALAL, KOSHER, FSSC22000 |
| αγνότητα | 98-102% |
|---|---|
| Χρωματογραφική αγνότητα | 99.97% |
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Πρότυπα δοκιμής | USP42 |
| Περιεκτικότητα σε νερό | 0,16% |